fbpx

je aplikácia pre ľudí, ktorí chcú objavovať lokálne prevádzky, inštitúcie a dobročinné organizácie

#rýchlo sa objednáš #môžeš sa prihlásiť na dobročinné aktivity #nájdeš si svoje prevádzky #kedykoľvek a odkiaľkoľvek, moderne a zadarmo

AJ AMABELS MÁ SVOJE POSLANIE

Našim poslaním je prostredníctvom technológie pomáhať budovať lokálne ekosystémy, kde sa miestni podnikatelia, ľudia, dobročinné organizácie a skupiny navzájom podporujú a pomáhajú si, čím spoločne vytvárajú udržateľnú, zdravú a uvedomelú komunitu láskavých ľudí.

#pre ľudí #pre dobročinné organizácie #pre prevádzky

AKO TO V AMABELS FUNGUJE?

Vyhľadaj si v Amabels prevádzku, následne si vyber službu, ktorú si chceš objednať a za minútku máš hotovo.

Objednávku budeš mať v personálnej zóne, môžeš ju kedykoľvek zrušiť a prevádzku si môžeš uložiť do obľúbených prevádzok. Tak sa k nej na ďalší krát dostaneš rýchlo a ľahko.

#vyhľadávanie #služby a udalosti #obľúbené prevádzky

1. ZAČNI RÝCHLOU A ĽAHKOU REGISTRÁCIOU

Na vyhľadávanie a objavovanie prevádzok v Amabels registráciu nepotrebuješ. Ale na objednávanie už áno, preto sa registruj hneď. Trvá to krátko a potom môžeš začať vytvárať objednávky.

#registrácia je rýchla #nepotrebuješ nič špeciálne #registrovať sa môžeš aj cez Facebook

2. OBJAVUJ PREVÁDZKY A OBJEDNÁVAJ SLUŽBY

Vyhľadávať môžeš podľa kľúčových slov, druhu služby, lokality, dostupnosti voľných termínov alebo podľa mapy.

V profile prevádzky alebo organizácie potom nájdeš všetky dôležité informácie o službách a aktivitách, ako napríklad popis, cenu a voľné termíny. Stačí si len vybrať voľný termín, prihlásiť sa, objednať a je to.

#vďaka vyhľadávaniu objavíš nové prevádzky #všetko uvidíš v prehľadnej mape #stačí si len vybrať voľný termín

3. VŠETKO BUDEŠ MAŤ VO SVOJOM PROFILE

Všetko máš pod kontrolou v osobnej zóne, kde vidíš prehľad obľúbených prevádzok, svoje objednávky a nastavenia. 

Amabels ti tiež pripomenie blížiaci sa termín emailom a aj smskou, ak to nastavenia poskytovateľa služieb umožňujú.

#o objednávkach máš prehľad #vidíš obľúbené prevádzky #všetko na pár klikov

PONÚKAJ SVOJE SLUŽBY A AKTIVITY AJ TY

Ak máš vlastnú prevádzku, môžeš si hocikedy založiť v rámci svojho osobného účtu aj profil prevádzky.

Založenie je bezplatné a po nastavení a vytvorení služieb ich môžeš začať ponúkať na objednávku prakticky ihneď. Stačí len zviditeľniť prevádzku a služby, ktoré chceš, aby ľudia videli a hotovo.

#vytvor si prevádzku bezplatne #nastav si ju a zverejni #začni ponúkať klientom svoje služby

Ako to funguje?

Registrácia je rýchla a jednoduchá. Najskôr si vytvoríš osobný účet prostredníctvom ktorého si budeš môcť pridať a spravovať svoje objednávky.

1. Bezplatne sa do Amabels registruješ

Účet si vytvoríš navždy bezplatne. Vytvorenie je veľmi jednoduché a trvá zhruba minútu až dve minúty tvojho času.

2. Vyhľadáš si prevádzky a služby

Následne môžeš začať vo vyhľadávaní objavovať prevádzky, služby a aj dobročinné organizácie

3. Objednáš sa a lajkneš si prevádzky

Keď sa rozhodneš, pozrieš si termíny a vytvoríš objednávku na službu. Do osobnej zóny ti Amabels pridá objednávku, ktorú môžeš kedykoľvek zrušiť

FAQ - MÔŽE ŤA ZAUJÍMAŤ

AMABELS je platforma, ktorá pomáha nielen prevádzkam a inštitúciám, ale aj ľuďom a dobročinným organizáciám efektívnejšie využívať čas, šetriť peniaze, prosperovať, ale hlavne ich vedie k nezištnej vzájomnej spolupráci a pomoci na lokálnej úrovni.

Viac o našom poslaní sme pripravili na tejto stránke.

Amabels vznikla ako dobročinný projekt, a preto ju môžu všetci používať ZADARMO, bez akýchkoľvek obmedzení alebo skrytých poplatkov.

Existujú však možnosti, ako podporiť naše fungovanie a to využívaním niektorých z dobrovoľne platených funkcií, ktoré pomáhajú pri spravovaní prevádzky alebo organizácie, a tým zlepšujú aj podnikanie. Keďže fungujeme z vlastných zdrojov, peniaze z týchto platených funkcií nám veľmi pomôžu a využijeme ich na to, aby sme v rámci projektu Amabels stále inovovali a pridávali nové funkcie. 

Tiež chceme kontinuálne zlepšovať používateľský zážitok, pretože chceme, aby sa každý používateľ, poskytovateľ služieb alebo vlastník dobročinnej organizácie cítil pri práci s Amabels skvele. 

Viac o našich platených funkciách je možné nájsť na tejto stránke.

Amabels je možné používať kdekoľvek, odkiaľkoľvek a na neobmedzenom počte zariadení. Stačí sa prihlásiť cez svoj účet na amabels.com a používať ju na počítači, smartphone alebo tablete. Pre funkčnosť je nutné mať pripojenie na internet.

Amabels je prehľadná platforma, ktorá funguje veľmi jednoducho. Pre používateľa je ideálne začať tým, že sa registruje a prihlási. Následne si môže pomocou mapy alebo vyhľadávania nájsť prevádzku, do ktorej by sa chcel objednať. 

Ďalším krokom je výber služby poskytovateľa pre objednanie. Po jej výbere prechádza používateľ rezervačným procesom, v ktorom si vyberie variantu služby, ak je povolený výber zamestnancov, tak zamestnanca, dátum a čas rezervácie. Môže tiež pridať poznámku pre poskytovateľa.

Na obrazovke sumáru objednávky potom si svoju objednávku skontroluje (osobné údaje, údaje o objednávke) a zaplatí spôsobom platby, ktorý je k dispozícii (hotovosť, online alebo si vyberie z oboch). 

Po zaplatení si svoju objednávku nájde v osobnej zóne, kde si ju môže pozerať, stiahnuť ics pre uloženie napríklad do google kalendára alebo v prípade potreby aj zrušiť. Karta objednávky tiež slúži pre rýchly vstup do prevádzky pomocou profilového obrázku prevádzky, ktorý je na nej zobrazený.

Svoj profil môže každý používať len na zverejnenie svojich služieb alebo ho využívať aj ako rezervačný systém.

Objednávky môže vytvárať poskytovateľ služieb manuálne (ideálne namiesto diára, google kalendára a pod.) alebo môže nechať zákazníkov, aby sa na všetky, prípadne iba na niektoré služby objednali sami.

Objednávku je možné vytvoriť jednoducho na pár klikov a veľkou výhodou je, že nielen poskytovateľ, ale aj všetci v tíme majú objednávky vždy so sebou. Amabels následne dokáže zákazníkom posielať automaticky pripomienky na termín a umožňuje využívať mnoho ďalších užitočných a skvelých funkcií, pričom všetko závisí od nastavení. 

Poskytovateľ sa môže rozhodnúť, či svoje služby zverejní a či následne povolí, aby mohli zákazníci vytvoriť objednávku. Ak áno, tak si zákazník najskôr v Amabels vyberie službu a zvolí si voľný termín, ktorý sa generuje výlučne podľa pravidiel objednávania nastavených pre službu. Po potvrdení objednávky sa táto zobrazí v prehľadnej tabuľke s objednávkami a kalendári, kde je možné vidieť všetky podrobnosti a vykonávať akcie, ako napríklad presun, zmenu trvania alebo zrušenie.

Amabels je možné používať bez ohľadu na typ poskytovaných služieb (prevádzky – napr.: barber, kozmetička, kaderníčka, tréner, lekár, lektor, poradca, mechanik, usporadúvate eventy, skupinové cvičenia, online služby, prenájom športovísk atď.) alebo udalostí (dobročinné organizácie – napr. úrad, škola, organizácia, združenie, atď.).

Amabels tiež ponúka možnosť pridať si neobmedzené množstvo zamestnancov, klientov a tvoriť objednávky.

Na základe toho je Amabels ideálna nielen v prípade, keď niekto rozbieha svoju vlastnú prevádzku a hľadá prvých zákazníkov, ale aj v situácii, kedy už vlastní zabehnutú prevádzku alebo sieť prevádzok so stálymi zákazníkmi.

Stačí sa zaregistrovať kliknutím na niektoré z tlačidiel na tejto stránke alebo použiť nasledovný odkaz www.amabels.com pre vstup na platformu. 

Najskôr je potrebné si založiť osobný používateľský účet a následne je možné vytvoriť prevádzku pre poskytovanie služieb alebo dobročinných aktivít, nastaviť si ju, pridať služby, zamestnancov, klientov a začať tvoriť objednávky.

V prvom rade treba povedať, že účet nie je nutné rušiť. Stačí ho nechať „ležať“. Následne je možné pre každého vrátiť sa k tomuto účtu pokojne aj po roku. V rámci profilu prevádzky zasa stačí prevádzku z vyhľadávania skryť v nastaveniach profilu prevádzky.

Samozrejme je možné bezplatne požiadať aj o zrušenie účtu a to pomocou ktoréhokoľvek kontaktného formuláru kdekoľvek na webe alebo na emailovej adrese: podpora@amabels.sk

 

Pri akejkoľvek otázke či už v v súvislosti s objednávaním alebo nastavením profilu prevádzky, je tu pre každého zákaznícka podpora Amabels. 

Pre otázku alebo žiadosť o pomoc je možné využiť telefónne číslo: +421 910 250 500 alebo emailovú adresu: podpora@amabels.sk

POTREBUJEŠ SA PORADIŤ?

Ozvi sa nám pomocou kontaktných údajov uvedených nižšie alebo využi pripravený kontaktný formulár.

TELEFÓN

+ 421 910 250 500

E-MAIL

podpora@amabels.sk

AMABELS, s. r. o. Vajanského 865/8, 024 01 Kysucké Nové Mesto, IČO: 5020 3941, DIČ: 21 202 692 06, IČ DPH: SK21 202 692 06  je obchodná spoločnosť s ručením obmedzeným zapísaná v Obchodnom registri Slovenskej republiky, Okresného súdu Žilina, oddiel Sro, vložka č. 65394/L-Zbl

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.