fbpx

Profil v Amabels

AMABELS V PRAXI

#vzdelávanie

Lektoring, Kurzy a Školenia

V našom komunikačnom stredisku vás dokonale pripravíme na akýkoľvek druh komunikácie a pomôžeme dosahovať nadpriemerné výsledky. 

Bratislava, Lamač

Otvorené do 18:00

#vzdelávanie

Online služby

Naša jazyková škola prináša okrem klasického štýlu učenia „jeden na jedného“ aj pokročilé možnosti, ako online vyučovanie a ďalšie služby, ktoré prebiehajú formou videohovoru.

Banská Bystrica, Centrum

Otvorené do 18:00

#spoločenská udalosť

Eventy a Koncerty

Sme eventová agentúra, ktorá pracuje na veľkých projektoch s kapacitou 500 a viac ľudí. Zabezpečujeme ozvučenie, pódiá, hostesky a catering. Objednajte si stretnutie s nami.

Bratislava, Lamač

Otvorené do 18:00

#krása

Barbershop

Aj muži môžu vyzerať elegantne a vkusne. V našom barbershope vám pripravíme zostrih vlasov a brady, ktorý vám bude pasovať a ktorí vám budú ostatní muži závidieť.

Žilina, Centrum

Otvorené do 18:00

#krása

Salón krásy

Salón krásy je tu pre každú ženu, ktorá chce byť opäť krásna a cítiť sa vo svojom tele príjemne. Môžete si vybrať z mnohých služieb, ktoré máme pre vás pripravené

Košice, Staré mesto

Otvorené do 20:00

#šport

Fitness tréner

Si pripravený/á makať? Nastavím ti stravu a prevediem ťa svetom fitness tréningov, vďaka ktorým tvoje telo zosilnie a zhodí prebytočné kilá.

Prešov, Ľubotice

Otvorené do 18:00

#šport

Športovisko

Kedy ste sa naposledy dobre zabavili? U nás sa vám to podarí. Máme k dispozícii trampolíny, workout, badmintonové kurty a aj paintball. Objednajte si naše športoviská teraz.

Prešov, Ľubotice

Otvorené do 18:00

#zdravie

Ambulancia

Navštívte naše pracovisko dentálnej hygieny, kde vám bezbolestne ošetríme zuby a poradíme vám, ako sa o ne starať tak, aby ste mali žiarivý úsmev po celý život.

Nitra, Čermáň

Otvorené do 16:00

#automoto

STK a Emisná kontrola

Spravíme vám STK a EK vozidla. Tiež máme k dispozícii stanovisko KO. Zároveň sme jedineční tým, že máme vlastný servis, kde robíme jednoduché úkony v cene STK.

Trnava, Západ

Práve zatvorené

#automoto

Auto a Pneuservis

Ak chcete prezuť alebo máte poruchu, príďte k nám. Vymeníme vám olej, svetlá, opravíme podvozok, motor a tiež opravíme defekty, nastavíme geometriu a mnoho ďalšieho.

Trenčín, Zlatovce

Otvorené do 18:00