fbpx

je otvorená platforma, ktorá pomáha dobročinným organizáciam a spoločenstvám

#zviditeľnite svoje poslanie ľuďom a podporovateľom #efektívne promujte svoje aktivity #prehľadne spravujte celú organizáciu #moderne, jednoducho a zadarmo

SME DOBROČINNÝ PROJEKT

Snažíme sa, aby aj tá najmänšia dobročinná organizácia mohla bezplatne využívať moderné nástroje, ktoré jej pomôžu rozšíriť svoje poslanie, realizovať aktivity a nájsť podporovateľov a sponzorov.

#pre ľudí #pre dobročinné organizácie #pre prevádzky

Ak ste dobročinná organizácia, založte si profil na Amabels

Je to jednoduché, rýchle a zvládnu to aj ľudia bez technických zručností. Profil využívate úplne zadarmo a bez obmedzení. Nie ste ničím viazaný a môžete ho kedykoľvek zrušiť. 

#získajte viac podporovateľov a dobrovoľníkov #ušetrite čas a náklady #zbavte sa starostí a technických problémov

S PROFILOM VÁS BUDE DOBRE VIDIEŤ

Profil funguje podobne ako vlastná webová stránka. Môžete tu pre ľudí zverejniť vaše poslanie, aktivity, ktoré organizujete a iné dôležité info.

Profil je vyhľadateľný aj na Google, prípadne ho môžete prepájať s inými webmi alebo zdieľať na sociálnych sieťach. 

#amabels zviditeľní vaše poslanie #ušetrí vám čas a náklady #zbaví vás starostí a technických problémov

ZAPOJTE DOBROVOĽNÍKOV A SPONZOROV

Prostredníctvom profilu Amabels ukáže vaše aktivity dobrovoľníkom a sponzorom z okolia, a nechá ich, aby sa k vám jednoducho pripojili. Takýmto spôsobom Amabels buduje komunitu dobrých ľudí, ktorí pomáhajú pravidelne.

Zapojenie dobrovoľníkov do aktivít je jednoduché, rýchle a pohodlné. 

#zapojte viac dobrovoľníkov #získajte sponzorov #jednoducho a dlhodobo

CEZ PROFIL MÁTE PREHĽAD O VŠETKÝCH AKTIVITÁCH

V neverejnej časti vášho profilu budete mať kedykoľvek prístup ku všetkým aktivitám, prihláseným dobrovoľníkov a ďalším užitočným funkciám. Prístup môžete zdieľať aj so svojimi kolegami. 

#manažujte aktivity kedykoľvek a odkiaľkoľvek #jednoducho a moderne #prístup celého tímu

Ako to funguje?

Registrácia je rýchla a jednoduchá. Najskôr si vytvoríte osobný účet, prostredníctvom ktorého si budete môcť pridať a spravovať profil vašej organizácie.

1. Vytvorte si bezplatne osobný účet

Účet si vytvoríte navždy bezplatne. Vytvorenie je veľmi jednoduché a trvá zhruba minútu až dve minúty vášho času.

2. Pridáte si profil organizácie

Následne si v osobnej zóne vytvoríte za minútku profil organizácie zadaním niekoľkých údajov a vstúpite do editácie profilu.

3. Nastavíte a ihneď používate

V profile si nastavíte všetky aktivity a nastavenia, a keď budete mať hotovo, zviditeľníte tento profil vo vyhľadávaní, aby vás ľudia našli.

FAQ - PÝTATE SA NÁS

AMABELS je platforma, ktorá pomáha nielen prevádzkam a inštitúciám, ale aj ľuďom a dobročinným organizáciám efektívnejšie využívať čas, šetriť peniaze, prosperovať, ale hlavne ich vedie k nezištnej vzájomnej spolupráci a pomoci na lokálnej úrovni.

Viac o našom poslaní sme pripravili na tejto stránke.

Amabels vznikla ako dobročinný projekt, a preto ju môžu všetci používať ZADARMO, bez akýchkoľvek obmedzení alebo skrytých poplatkov.

Existujú však možnosti, ako podporiť naše fungovanie a to využívaním niektorých z dobrovoľne platených funkcií, ktoré pomáhajú pri spravovaní prevádzky alebo organizácie, a tým zlepšujú aj podnikanie. Keďže fungujeme z vlastných zdrojov, peniaze z týchto platených funkcií nám veľmi pomôžu a využijeme ich na to, aby sme v rámci projektu Amabels stále inovovali a pridávali nové funkcie. 

Tiež chceme kontinuálne zlepšovať používateľský zážitok, pretože chceme, aby sa každý používateľ, poskytovateľ služieb alebo vlastník dobročinnej organizácie cítil pri práci s Amabels skvele. 

Viac o našich platených funkciách je možné nájsť na tejto stránke.

Amabels je možné používať kdekoľvek, odkiaľkoľvek a na neobmedzenom počte zariadení. Stačí sa prihlásiť cez svoj účet na amabels.com a používať ju na počítači, smartphone alebo tablete. Pre funkčnosť je nutné mať pripojenie na internet.

Amabels je prehľadná platforma, ktorá funguje veľmi jednoducho. Pre používateľa je ideálne začať tým, že sa registruje a prihlási. Následne si môže pomocou mapy alebo vyhľadávania nájsť prevádzku, do ktorej by sa chcel objednať. 

Ďalším krokom je výber služby poskytovateľa pre objednanie. Po jej výbere prechádza používateľ rezervačným procesom, v ktorom si vyberie variantu služby, ak je povolený výber zamestnancov, tak zamestnanca, dátum a čas rezervácie. Môže tiež pridať poznámku pre poskytovateľa.

Na obrazovke sumáru objednávky potom si svoju objednávku skontroluje (osobné údaje, údaje o objednávke) a zaplatí spôsobom platby, ktorý je k dispozícii (hotovosť, online alebo si vyberie z oboch). 

Po zaplatení si svoju objednávku nájde v osobnej zóne, kde si ju môže pozerať, stiahnuť ics pre uloženie napríklad do google kalendára alebo v prípade potreby aj zrušiť. Karta objednávky tiež slúži pre rýchly vstup do prevádzky pomocou profilového obrázku prevádzky, ktorý je na nej zobrazený.

Svoj profil môže každý používať len na zverejnenie svojich služieb alebo ho využívať aj ako rezervačný systém.

Objednávky môže vytvárať poskytovateľ služieb manuálne (ideálne namiesto diára, google kalendára a pod.) alebo môže nechať zákazníkov, aby sa na všetky, prípadne iba na niektoré služby objednali sami.

Objednávku je možné vytvoriť jednoducho na pár klikov a veľkou výhodou je, že nielen poskytovateľ, ale aj všetci v tíme majú objednávky vždy so sebou. Amabels následne dokáže zákazníkom posielať automaticky pripomienky na termín a umožňuje využívať mnoho ďalších užitočných a skvelých funkcií, pričom všetko závisí od nastavení. 

Poskytovateľ sa môže rozhodnúť, či svoje služby zverejní a či následne povolí, aby mohli zákazníci vytvoriť objednávku. Ak áno, tak si zákazník najskôr v Amabels vyberie službu a zvolí si voľný termín, ktorý sa generuje výlučne podľa pravidiel objednávania nastavených pre službu. Po potvrdení objednávky sa táto zobrazí v prehľadnej tabuľke s objednávkami a kalendári, kde je možné vidieť všetky podrobnosti a vykonávať akcie, ako napríklad presun, zmenu trvania alebo zrušenie.

Amabels je možné používať bez ohľadu na typ poskytovaných služieb (prevádzky – napr.: barber, kozmetička, kaderníčka, tréner, lekár, lektor, poradca, mechanik, usporadúvate eventy, skupinové cvičenia, online služby, prenájom športovísk atď.) alebo udalostí (dobročinné organizácie – napr. úrad, škola, organizácia, združenie, atď.).

Amabels tiež ponúka možnosť pridať si neobmedzené množstvo zamestnancov, klientov a tvoriť objednávky.

Na základe toho je Amabels ideálna nielen v prípade, keď niekto rozbieha svoju vlastnú prevádzku a hľadá prvých zákazníkov, ale aj v situácii, kedy už vlastní zabehnutú prevádzku alebo sieť prevádzok so stálymi zákazníkmi.

Stačí sa zaregistrovať kliknutím na niektoré z tlačidiel na tejto stránke alebo použiť nasledovný odkaz www.amabels.com pre vstup na platformu. 

Najskôr je potrebné si založiť osobný používateľský účet a následne je možné vytvoriť prevádzku pre poskytovanie služieb alebo dobročinných aktivít, nastaviť si ju, pridať služby, zamestnancov, klientov a začať tvoriť objednávky.

V prvom rade treba povedať, že účet nie je nutné rušiť. Stačí ho nechať „ležať“. Následne je možné pre každého vrátiť sa k tomuto účtu pokojne aj po roku. V rámci profilu prevádzky zasa stačí prevádzku z vyhľadávania skryť v nastaveniach profilu prevádzky.

Samozrejme je možné bezplatne požiadať aj o zrušenie účtu a to pomocou ktoréhokoľvek kontaktného formuláru kdekoľvek na webe alebo na emailovej adrese: podpora@amabels.sk

 

Pri akejkoľvek otázke či už v v súvislosti s objednávaním alebo nastavením profilu prevádzky, je tu pre každého zákaznícka podpora Amabels. 

Pre otázku alebo žiadosť o pomoc je možné využiť telefónne číslo: +421 910 250 500 alebo emailovú adresu: podpora@amabels.sk